GiBiDi SERRA330 - Lineaire Elektromechanische opener op 230Vac slaglengte 320mm. Art nr. GBDSERRA330
OverzichtElektromechanische opener op 230 Vac en 24 Vdc met encoder voor draaihekken van middelgrote en grote afmetingen voor intensief gebruik.
EENVOUDIG TE INSTALLEREN
De aandrijving en encoder zijn voorbekabeld, de montagebeugels en geïntegreerde mechanisme eindstoppen zijn inbegrepen (set verstelbare beugels in optie).
STIL EN SNEL
Gemaakt met tandwielen van staal en aluminiumbrons, die een hoge en instelbare bewegingssnelheid mogelijk maken.
TECHNOLOGISCH EN VEILIG
Nieuwste generatie encoder, robuuste opener, ook geschikt voor intensief gebruik. Tandwielen en spindel zijn volledig afgeschermd. De GIBIDI besturingen met geïntegreerde gevoeligheid van de inklembeveiliging kan het maximale veiligheidsniveau bereikt worden zoals bepaald in de EN 12453 normen.
ONTWERP
Vervaardigd met een dubbele wand in gepoedercoat spuitgiet aluminium, de zachte en eigentijdse lijnen gaan samen met elk type poort.
STROOMUITVAL/BATTERIJ BACK-UP
Door het gebruik van een optionele batterijkit kan de opening en sluiting van de poort zelfs bij langere stroomonderbrekingen garanderen.
| Merk | GIBIDI |
| Type | SERRA |
| Referentie | 15845 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 250W |
| Afmeting | 897x110x110 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3,5m |
| Gebruik | 30% |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Kracht | 1200N |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






