SEA new Compact 800 AC F 180 hydraulische motor. Art nr. CUS665
OverzichtSEA new Compact 800 AC F 180 hydraulische motor. Onomkeerbaar met hydraulische vertraging, openingshoek 180°, verplichte grondaanslag, voor vleugels tot 4m en 800kg. Voor volle poorten wordt door de leverancier aangeraden om steeds met een omkeerbare motor type SB te werken! Electrisch slot voorzien. Opgelet! Dit artikel betreft enkel de motor en de kist hoort appart te worden besteld.
| Merk | SEA |
| Type | COMPACT NEW |
| Referentie | 12121000 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 410x320x188 |
| Geschikt voor | vleugels tot 4m en 800kg |
| Gebruik | cycli 45/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 56 daN |
| Snelheid | 1400 Rpm |
| Inhoud pomp | 0,5L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 140° |
| Max. gewicht (kg) | 800 |
| Max. breedte (mm) | 4000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Gebruikershandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






