V2 KIT METRO INOX. Art nr. KIT907
OverzichtKIT metro inox. Bestaande uit 2x CUR290 ondergrondse motoren, 2x CUR296 inbouwdoos met deksel in inox, 2x CUR299 mechanische eindelopen, 1x STU830 stuurkast City-1 evo, 1x FOT280 fotocel v2 sensiva 180°, 1x PAP015 ontvanger Mr2-U 433,92Mhz, 2x PAP604 zender personal pass KEHO.
| Merk | V2 |
| Type | Metro |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 350W |
| Samenstelling | 2x CUR290, 2x CUR296, 2x CUR299, 1x STU830, 1x FOT280, 1x PAP015, 2x PAP604 |
| Functies | Regelbare vertraging in openen en sluiten |
| Gebruik | 30% |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot 75°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 370Nm |
| Snelheid | 110°/17sec. |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 110° |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






