V2 VULCAN ondergrondse motor met 7m kabel. Art nr. CUV198 alleen de motor.
OverzichtVULCAN ondergrondse motor met 7m kabel. 230Vac, onomkeerbaar met openingshoek van 110°, voor vleugels tot 2m en 800kg of 3,5m en 350kg mits electrisch slot. Verbindingskabel met lengte van 7m.
| Merk | V2 |
| Type | VULCAN |
| Referentie | 22F008 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 350W |
| Afmeting | 398x328x164 |
| Geschikt voor | Voor vleugels tot 2m en 800Kg of 3,5m en 350Kg |
| Gebruik | 30% |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 110° |
| Max. breedte (mm) | 3500 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






