V2 VULCAN ondergrondse motor 24Vdc. Art nr. CUV090 alleen de motor.
OverzichtVULCAN ondergrondse motor 24Vdc. Onomkeerbaar met openingshoek van 110°, voor vleugels tot 2m en 600kg of 3,5m en 350Kg mits gebruik van een electrisch slot.
| Merk | V2 |
| Type | VULCAN |
| Referentie | 22F005 |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 300W |
| Afmeting | 398x328x164 |
| Geschikt voor | vleugels tot 2m en 600kg of 3,5m en 350Kg |
| Gebruik | 80% |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 320Nm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 110° |
| Max. breedte (mm) | 3500 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






