SEA FIELD ondergrondse motor 24Vdc. Art nr. CUS324 zonder bak.
OverzichtFIELD ondergrondse elektromechanische motor 24Vdc, onomkeerbaar, met openingshoek van 110°. Voor vleugels tot 3m en 600kg, sturing STS430. 14-30 sec/90° (10sec/90° op aanvraag). Motor in oliebad.
| Merk | SEA |
| Type | FIELD |
| Referentie | 12300010 |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 150W |
| Afmeting | 408x315x171 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3m en 600kg |
| Extra | motor in oliebad |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 300Nm |
| Snelheid | 14-30 sec/90° |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 110° |
| Max. gewicht (kg) | 600 |
| Max. breedte (mm) | 3500 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






