VEKTOR ondergrondse motor. Art nr. CUR290
OverzichtVEKTOR ondergrondse motor op 230V, onomkeerbaar met openingshoek 110°, voor vleugels tot 2,5m en 250kg.
| Merk | Vektor |
| Type | METRO |
| Referentie | SWU300 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 350W |
| Afmeting | 335x225x120 |
| Geschikt voor | vleugels tot 2,5m en 250kg |
| Gebruik | cycli 20/u |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot 75°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 380Nm |
| Snelheid | 18s |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 110° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






