RIB Duke onomkeerbare motor 180°. Art nr. CUD480
OverzichtDuke onomkeerbare motor 180° met openingshoek van 180°. Via tandwielen. Voor vleugels tot 2m en 800kg, vleugels tot 2,5m en 600kg of vleugels tot 3,5m en 400kg. Opgelet voor vleugels groter dan 2,5m is een electrisch slot verplicht.
| Merk | RIB |
| Type | DUKE |
| Referentie | AA10985 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 302W |
| Afmeting | 385x327x163 |
| Gebruik | cycli 100/dag |
| Extra | te gebruiken met CUD485 |
| Werkingstemperatuur | -10°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 330Nm |
| Snelheid | 30sec |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 180° |
| Max. gewicht (kg) | 800 |
| Max. breedte (mm) | 3500 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






