ABLE - UG Medium 230Vac 3500 ondergrondse motor met kabel van 7m. Art nr. ABLE-UG-M3500LC
OverzichtABLE - 230V elektromechanische motorreductor voor ondergrondse montage. Voor draaipoorten met vleugels tot 3,5m. Met mechanische eindelopen en een kabel van 7m.
| Merk | ABLE |
| Type | UG MEDIUM 3500LC 230 |
| Referentie | 22Y014 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 550W |
| Afmeting | 328x398x224 |
| Geschikt voor | voor vleugels tot 3,5m |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot +55°C" |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 320N |
| Max. gewicht (kg) | 800 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






