SEA Hover om in te zoomen | Klik om te vergroten JOINT electrohydraulische motor op 230Vac. (slave SX) links. Art nr. CUS058
OverzichtJoint electrohydraulische motor op 230Vac. Slave SX (links). Onomkeerbaar en met ingebouwde encoder. Voor poortvleugels van maximaal 4m en 500kg. Met soft stop bij openen en sluiten. Behuizing in inox. Te gebruiken met sturing STS123 Unigate.
| Merk | SEA |
| Type | Joint Hydro |
| Referentie | 12123530 |
| Voeding | 230Vac |
| Afmeting | 260x485x301 |
| Geschikt voor | slave links |
| Functies | programmeerbare versnelling en zelfleerprocedure |
| Gebruik | cycli 80/u |
| Afwerking | gelakte aluminium behuizing |
| Extra | ADI connector voor aansluiting diverse modules |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Besturing | Ingebouwde digitale besturing |
| Kracht | 650Nm |
| Snelheid | 1,5 rpm |
| Programmatie | via 3 programmatoetsen en display |
| Max. breedte (mm) | 4200 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






