Kit Ciclon CUV305 220Nm met knikarm. Art nr. KIT941
OverzichtKit met 2 Ciclon 220 onomkeerbare knikarm motoren CUV305. Bestaande uit: 2x CUV305, 1x stuurkast City-1 evo STU830, 1x fotocel FOT280, 1x ontvanger PAP015 en 2x personal pass zenders PAP604. Zeer krachtige motoren. Practisch ontgrendelsysteem met gepersonaliseerde sleutel. Ingebouwde elektrorem en obstakeldetectie.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 230W |
| Geschikt voor | zeer krachtige motor |
| Samenstelling | 2x Ciclon 220 CUV305, 1x STU830, 1x FOT280, 1x PAP015 en 2x PAP604 |
| Functies | ingebouwde elektrorem |
| Montage | gemakkelijke installatie op smalle palen |
| Extra | hoge bescherming tegen water en vuil |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Beschermingsklasse | Ip54 |
| Besturing | STU830 |
| Beveiliging | obstakeldetectie |
| Kracht | 220Nm |
| Snelheid | 90°/12sec |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Overbrenging | knikarm |
| Openingshoek | 130° |
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| CUV305 | Ciclon 220 motor, onomkeerbaar met knikarm. |
| |
| ABLE-KF CX EVO1-KEHO | ABLE - Kit ELECTRO bestaande uit CX EVO1 / RX MR / PX L 180-24 / 2 x KEHO4. |
| |
| STU533 | Optie LUX2+ |
| |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






