Vektor Kit CUD102 (onbewerkt). Art nr. KIT936
OverzichtKit met CUD102 knikarm motoren. Bestaande uit: 2x CUD102 Vektor knikarm electomechanische motoren, 1x City-1 evo stuurkast STU830, 1x V2 Sensiva fotocel FOT280, 1x ontvanger MR2-U PAP015 en 2x personal pass zendertjes 4-kanaals PAP604. Voor poorten tot 2,5m en maximaal 300kg. Smalle behuizing 120mm (onbewerkt).
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Geschikt voor | poorten tot 2,5m en maximaal 300kg |
| Samenstelling | 2x CUD102, 1xSTU830, 1x FOT280, 1x PAP015 en 2x PAP604 |
| Montage | Smalle behuizing 120mmm |
| Afwerking | onbewerkt |
| Extra | ingebouwde electrische eindschakelaars |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Besturing | STU830 |
| Beveiliging | anti-schaarwerkende knikarm |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 1400Rpm |
| Overbrenging | Knikarm |
| Openingshoek | 90° |
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD100 | Bak smal brut |
| |
| #CUD105 | Arm normal 430 x 385 brut |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL110 | Motorreductor CUD 230V/1400 |
| |
| ABLE-KF CX EVO1-KEHO | ABLE - Kit ELECTRO bestaande uit CX EVO1 / RX MR / PX L 180-24 / 2 x KEHO4. |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






