Ciclon 450 motor, omkeerbaar zonder arm. Art nr. CUV309
OverzichtCiclon 450 Electromechanische motor op 230Vac. Zonder arm, (te gebruiken met STU830). Omkeerbaar, voor poorten tot 3,5m en maximaal 400kg. koppel van 450Nm. Opgelet electrisch slot is verplicht.
| Merk | Vektor |
| Type | CICLON |
| Referentie | CL250-48 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 230W |
| Afmeting | 495x88x88 |
| Gebruik | cycli 20/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Kracht | 450Nm |
| Snelheid | 12s |
| (on)omkeerbaar | omkeerbaar |
| Openingshoek | 130° |
| Max. gewicht (kg) | 400 |
| Max. breedte (mm) | 3500 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






