Ciclon 220 motor, onomkeerbaar met glijarm. Art nr. CUV304
OverzichtCiclon 220 electromechanische motor op 230Vac met encoder (te gebruiken met STU830 + STU533 voor aansturing van de rem). Met glijarm en onomkeerbaar. Voor vleugels tot 2m en maximaal 300kg. Koppel van 220Nm. Opgelet, een electrisch slot is verplicht bij vleugels groter 1,8m.
| Merk | Vektor |
| Type | CICLON |
| Referentie | CL210F/BC-48 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 230W |
| Afmeting | 470x88x88 |
| Gebruik | cycli 20/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Kracht | 220Nm |
| Snelheid | 12s |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 610mm |
| Overbrenging | glijarm |
| Openingshoek | 130° |
| Max. gewicht (kg) | 300 |
| Max. breedte (mm) | 2000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






