VEKTOR knikarm motor zelfblokkerende arm 430x385mm 24V smal. opstelling (onbewerkt). Art nr. CUD122
OverzichtVektor knikarm motor op 24V. Onomkeerbaar met ingebouwde eindelopen. Voor poortvleugels tot 2,5m en 250kg, smalle motorblok met zelfblokkerende arm van 430mm x 385mm, kist is onbewerkt. Afstand scharnierhek tot montagevlak motor van 0 tot 200mm.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 50W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Montage | Smalle opstelling |
| Afwerking | onbewerkt |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 230Nm |
| Snelheid | 1300Rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 430 x 385 |
| Overbrenging | zelfblokkerende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500 |
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD100 | Bak smal brut |
| |
| #CUD105 | Arm normal 430 x 385 brut |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL205 | Motorreductor CUD 24V/1400 |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






