VEKTOR knikarm motor, buitendraaiende arm, linkse smalle opstelling RAL9011. Art nr. CUD116
OverzichtVektor knikarm motor op 230Vac. Onomkeerbaar met ingebouwde eindelopen. Voor poortvleugels tot 2,5m en 250kg, buitendraaiende arm en smalle opstelling (125mm), kist is zwart gelakt RAL9011. Afstand scharnierhek tot montagevlak motor van 0 tot 140mm. Linkse opstelling.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Montage | Links |
| Afwerking | RAL9011 |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 900Rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Overbrenging | buitendraaiende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500 |
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD101 | Bak smal zwart gelakt |
| |
| #CUD111 | Arm buitendraaiend zwart gelakt L |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL105 | Motorreductor CUD 230V/900 |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






