V2 Complete Kit ZORUS 4 24V. Art nr. KIT058
OverzichtKit met elektromechanische knikarmmotoren Zorus 4 op 24Vdc. Bestaande uit: 2x motoren Zorus 4, 1x paar fotocellen FOT275, 1x knipperlicht LMP316, 1x ontvanger PAP015 en 2x 2-kanaals zenders PAP402. Per motor 2 ingebouwde eindstoppen.
| Merk | V2 |
| Type | Kit Full Zorus 4 |
| Referentie | 29E036 |
| Voeding | 24Vdc |
| Afmeting | 306x165x250 |
| Geschikt voor | Draaihekken |
| Samenstelling | 2x motoren Zorus 4, 1x fotocel FOT275, 1x sleutelschakelaar, 1x knipperlicht LMP316, 1x PAP015 ontvanger en 2x PAP402 zenders |
| Functies | Programmeerbare versnelling en zelfleerprocedure |
| Gebruik | cycli 80/u |
| Afwerking | gelakte aluminium behuizing |
| Extra | ADI connector voor aansluiting diverse modules |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Besturing | Ingebouwde digitale besturing |
| Kracht | 650Nm |
| Snelheid | 1,5 rpm |
| Programmatie | via 3 programmatoetsen en display |
| Max. gewicht (kg) | 500 |
| Max. breedte (mm) | 4200 |






