Vektor FLIPPER SLAVE knikarm motor 24V. Art nr. CUS041
OverzichtFLIPPER SLAVE knikarm motor. Onomkeerbare motor op 24V met ingebouwde mechanische eindstoppen (slave).
| Merk | Vektor |
| Type | FLIPPER |
| Referentie | 10854005-1 |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 40W |
| Afmeting | 266 x 166 x 248 |
| Gebruik | cycli 50% |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip24 |
| Snelheid | 12°/s |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 400mm |
| Overbrenging | knikarm |
| Openingshoek | 110° |
| Max. gewicht (kg) | 200 |
| Max. breedte (mm) | 2000 |






