V2 NYK lineaire motor 24Vdc. Art nr. BRA190
OverzichtNYK lineaire motor 24Vdc. Voor vleugels tot 2m en 250kg. Onomkeerbaar met regelbare montagesteunen. Oplgelet voor vleugels groter dan 2m grondaanslag verplicht! Elektronische slipkoppeling via de stuurkast.
| Merk | V2 |
| Type | NYK - 24V |
| Referentie | 22K001 |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 80W |
| Afmeting | 780x104x100 |
| Geschikt voor | vleugels tot 2m en 250kg |
| Gebruik | cycli 50% |
| Extra | inwendige eindstoppen |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Kracht | 1500N |
| Snelheid | 16s |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 320mm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2000 |






