V2 Calypso DL 400 lineaire motor. Art nr. BRA180
OverzichtCalypso DL 400 lineaire motor 230Vac. Voor vleugels tot 2,5m en 400kg. Opgelet! verplichte grondaanslag. Onomkeerbaar en elektronische slipkoppeling via de stuurkast.
| Merk | V2 |
| Type | CALYPSO |
| Referentie | 22G001 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 300W |
| Afmeting | 819x177x120 |
| Geschikt voor | vleugels tot 2,5m en 400kg |
| Gebruik | cycli 30% |
| Extra | verplichte grondaanslag |
| Werkingstemperatuur | -30°C tot 50°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Kracht | 2600N |
| Snelheid | 16 cm/s |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 400mm |
| Max. gewicht (kg) | 400 |
| Max. breedte (mm) | 2500 |






