Vektor Ursus LB 400, onomkeerbaar. SD in sluiting. Art nr. CUV514
Overzicht- Onomkeerbaar,vleugels tot 6m - 700 Kg - (Vleugels>2,5m met electrisch slot) - Maximum kracht 7000 N
- Verplichte grondaanslag
- Soft stop in sluiting
- Intensief gebruik - 100%
- Snelheid 10 mm/sec in sluiting / 12,5 mm/sec in opening - Max slaglengte 400 mm
- Werktemperatuur van -30° tot + 60° C
| Merk | Vektor |
| Type | URSUS |
| Referentie | VUA43FLB-48 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 230W |
| Gebruik | cycli 60/u |
| Afwerking | Geanodiseerd Alu |
| Extra | soft stop in sluiting |
| Werkingstemperatuur | -30¨C tot 90°C |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Kracht | 7000N |
| Snelheid | 34s |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 400mm |
| Openingshoek | 110° |
| Max. gewicht (kg) | 700 |
| Max. breedte (mm) | 6000 |






