SEA full tank 270 hydraulische motor (SB) voor vleugels tot 3m en 400kg FAST. Art nr. CUS254
OverzichtSEA full tank 270 hydraulische motor (SB). Omkeerbaar, bevestiging met kogelgewricht. Voor vleugels tot max 400kg en 3m (Opgelet voor vleugels groter dan 2m is een electrisch slot verplicht) 70 cycli/u, 3 cm/sec, openingstijd 9 sec.
| Merk | SEA |
| Type | FULL TANK |
| Referentie | 10621056 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 1025x90x65 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3m en 400kg |
| Gebruik | cycli 70/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 3cm/s |
| Inhoud pomp | 1L |
| (on)omkeerbaar | omkeerbaar |
| Max. gewicht (kg) | 400 |
| Max. breedte (mm) | 3000 |






