SEA super full tank 500 AC, hydraulische lineaire motor. Art nr. CUS251
OverzichtSEA super full tank 500 AC, hydraulische lineaire motor. Onomkeerbaar, bevestiging met kogelgewricht, vleugels tot max 1800kg en 9m (opgelet voor vleugels groter dan 2m is een electrisch slot verplicht), 70 cycl./uur, pomp 1,5 liter, openingstijd 32 sec. Voor volle poorten wordt door de leverancier aangeraden om steeds met een omkeerbare motor type SB te werken! Electrisch slot voorzien.
| Merk | SEA |
| Type | SUPER FULL TANK |
| Referentie | 10701075 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 1025x90x65 |
| Geschikt voor | vleugels tot 1800kg en 9m |
| Gebruik | cycli 70/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 1cm/s |
| Inhoud pomp | 1,5L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 90 tot 120° |
| Max. gewicht (kg) | 1800 |
| Max. breedte (mm) | 9000 |






