SEA new Libra 270 mini tank SB. Art nr. CUS232
OverzichtSEA new Libra 270 mini tank SB. Omkeerbaar, voor vleugels tot max 400kg en 3m (opgelet voor vleugels van meer dan 2m is een eelectrisch slot verplicht), 40 cycl/uur, pomp 1 liter, openingstijd 18 sec.
| Merk | SEA |
| Type | NEW MINI TANK |
| Referentie | 10101505 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 180W |
| Afmeting | 1060x90x70 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3m |
| Gebruik | cycli 40/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 1,5cm/s |
| Inhoud pomp | 1L |
| Koers | 270mm |
| Openingshoek | 90 tot 110° |
| Max. gewicht (kg) | 400 |
| Max. breedte (mm) | 300 |






