SEA new Libra 270 mini tank AC. Art nr. CUS230
OverzichtSEA new Libra 270 mini tank AC, hydraulische lineaire motor op 230Vac. Onomkeerbaar. Voor vleugels tot 3m (opgelet voor vleugels groter dan 2m is een electrisch slot verplicht).
| Merk | SEA |
| Type | NEW MINI TANK |
| Referentie | 10103505 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 180W |
| Afmeting | 1060x90x70 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3m |
| Gebruik | cycli 40/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 1,5cm/s |
| Inhoud pomp | 1L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 270mm |
| Openingshoek | 90 tot 110° |
| Max. gewicht (kg) | 400 |
| Max. breedte (mm) | 300 |






