Hotron No Touch Microwave knop Clearwave Art nr. RAD509
Overzicht- Microwave knop.
- Geen aanraking nodig.
- Voor omgeving waar hygiene belangrijk is.
- IP54
| Merk | Hotron |
| Referentie | Clearwave |
| Voeding | 12-24Vdc |
| Vermogen | 1,4W |
| Afmeting | 86 x 86 x 20 |
| Geschikt voor | Schuifdeuren - Draaideuren |
| Gebruik | Omgeving waar hygiene belangrijk is |
| Montage | Opbouw |
| Afwerking | Zwart |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Afregeling | Vaste afstand |
| Frequentie | 24.125Ghz |
| Technologie | Microwave Motion Detection |
| Bereik | 5 tot 40cm |
| Uitgangen | 1 |






