V2 Ondergronds KIT METRO INOX. Art nr. KIT907
OverzichtKIT metro inox. Bestaande uit 2x CUR290 ondergrondse motoren, 2x CUR296 inbouwdoos met deksel in inox, 2x CUR299 mechanische eindelopen, 1x STU830 stuurkast City-1 evo, 1x FOT280 fotocel v2 sensiva 180°, 1x PAP015 ontvanger Mr2-U 433,92Mhz, 2x PAP604 zender personal pass KEHO.
| Merk | V2 |
| Type | Metro |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 350W |
| Samenstelling | 2x CUR290, 2x CUR296, 2x CUR299, 1x STU830, 1x FOT280, 1x PAP015, 2x PAP604 |
| Functies | Regelbare vertraging in openen en sluiten |
| Gebruik | 30% |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot 75°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 370Nm |
| Snelheid | 110°/17sec. |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 110° |






